Ελαιοχώρι - Κορακοβούνι LIVE αγώνας ποδοσφαίρου (συνεχής ανανέωση)

• στις Κυριακή, Νοεμβρίου 17, 2013 -
  • 0 σχόλια
Ζωντανά ο ποδοσφαιρικός αγώνας Ελαιοχώρι - Κορακοβούνι για την 1η αγωνιστική του Πρωταθλήματος Β' Τοπικού Αρκαδίας. (λήξη παιχνιδιού)

Συντομα και βίντεο με τα στιγμιότυπα του αγώνα

4:48 Λήξη Αγώνα. Τελικό αποτέλεσμα Ελαιοχώρι - Κορακοβούνι  1 - 4 (πρώτη επίσημη νίκη του Κορακοβουνίου, από την 31η Μαρτίου 2012 στον αγώνα Κορακοβούνι Μελιγού 3 - 2)

4:38 Ο Κουλεντιανός Παναγιώτης του Ιωάννη πέτυχε το τέταρτο γκολ για το Κορακοβούνι. Το σκορ, Ελαιοχώρι - Κορακοβούνι 1 - 4. (39' λεπτό Β' ημιχρόνου)

4:31 Ο Κουρμπέλης Μανώλης (Κορακοβούνι) έκανε το Ελαιοχώρι - Κορακοβούνι 1 - 3 (32' λεπτό Β' ημιχρόνου)

4:18 Υπέροχο γκολ με ψηλοκρεμαστή μπαλιά από τον Ηλία Κούρο (Κορακοβούνι). Ελαιοχώρι - Κορακοβούνι 1 - 2 (19' λεπτό Β' ημιχρόνου)

4:00 Έναρξη 2ου Ημιχρόνου

--------------------------------------------------------------

3:46 Τέλος Ημιχρόνου

3:44 Σουτ άουτ από εκτέλεση κόρνερ για το Κορακοβούνι.

3:41 Ο Λάμπρου Ανδρέας (Κορακοβούνι) δεν μπόρεσε να κάνει το 1-2 ... μεγάλη χαμένη ευκαιρία.

3:34 Μεγάλη ευκαιρία για το Κορακοβούνι, από τον Σκαντζο Παναγιώτη.

3:32 Μεγάλη ευκαιρία του Ελαιοχωρίου, έδιωξε ο Αρφάνης Κωνσταντίνος σε κόρνερ. Εκτέλεση κόρνερ και δεύτερη ευκαιρία για το Ελαιοχώρι πάνω στην γραμμή.

3:23 Δοκάρι για το Κορακοβούνι μετά από εκπληκτική ενέργεια του Ηλία Κούρου

3:15 Πέναλντι για το Κορακοβούνι. Εκτελεστής ο Λυτρίβης Γεώργιος του Χρ. Ισοφάριση (1 - 1) (16' λεπτό Α' ημιχρόνου)

3:08 Το Ελαιοχώρι προηγείται με γκολ του Λίγδα Μπάμπη (1 - 0) (9' λεπτό Α' ημιχρόνου)

3:00 - Έναρξη Αγώνα