Header pic

Pic

Ισοπαλία για το Κορακοβούνι εκτός έδρας με την Φορτούνα Ξηροπήγαδου.

Ισοπαλία για την ομάδα του Κορακοβουνίου σήμερα το πρωί της Κυριακής με την ομάδα της Φορτούνας Ξηροπήγαδου.

Το σκορ άνοιξε για την ομάδα του Κορακοβοθνίου ο Λάμπρου Ανδρέας για να ισοφαρίσει   ο Δήμος Μουντζούρης αργότερα σε 1-1 που ήταν και σκορ ημιχρόνου.
 Στην επανάληψη  με γκολ Παναγιώτη Τετώρου το Κορακοβούνι έκανε το 1-2 και λίγα λεπτά αργότερα έμεινε με 10 παίχτες λόγω του τραυματισμού του στυλοβάτη της άμυνας Δημητρίου Τετώρου που κ έχοντας κάνει και τις 3 αλλαγές για να φτάσει η ομάδα της Φορτούνας στην ισοφάριση στο 85′ με τον ΑΝτ. Τσιούλο.
 Στην αρχή του αγώνα έγινε η βράβευση του Κώστα Λυτρίβη για το καλύτερο γκολ της αγωνιστικής στον αγώνα με τον Αχιλλέα Παραλίου Άστρους.

Βίντεο με γκολ και δηλώσεις και με την βράβευση σε λίγο.