Λίστα με τους επιτυχόντες και τις σχολές του ΓΕΛ και ΕΠΑΛ Άστρους

Η λίστα με τους επιτυχόντες και τις σχολές του ΓΕΛ και ΕΠΑΛ Άστρους. Καλή σταδιοδρομία και επαγγελματική καταξίωση.


ΓΕΛ ΑΣΤΡΟΥΣ

17036786 ΑΛΑΜΑΝΙΩΤΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ       
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΒΑΣΙΛΙΚΗ              ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)             ΕΚΠΑ
17036806 ΒΕΜΜΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ             
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               ΑΘΑΝΑΣΙΑ           ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)             ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.
17036807 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ
ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ  
ΧΡΗΣΤΟΣ             ΜΑΡΙΑ   ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)    ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17036808 ΓΙΟΒΑ
ΛΑΜΠΡΙΝΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  
ΙΩΑΝΝΗΣ              ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ              ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)              ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
17036809 ΓΚΑΥΡΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       
ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΜΑΡΙΑ   ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)                 ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17036788 ΔΗΜΑΚΟΥ
ΜΑΡΙΑ  
ΠΕΤΡΟΣ                ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ     ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)                ΕΚΠΑ
17036789 ΔΙΚΑΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΓΕΩΡΓΙΑ                ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)          ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17036810 ΔΙΚΑΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ            
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ   ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)       ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
17036790 ΚΑΛΑΦΑΤΗ
ΕΙΡΗΝΗ                
ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ        ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)     ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
17036811 ΚΑΠΡΑΝΟΥ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ        
ΗΛΙΑΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ   ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΑΘΗΝΑ)    ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.
17036812 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ         ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.
17036813 ΚΑΡΑΜΑΝΤΖΑΝΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 
ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ              ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)             ΕΜΠ
17036828 ΚΑΡΖΗΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ          
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ         ΣΟΦΙΑ   ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)             ΟΠΑ
17036829 ΚΑΤΣΙΡΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ            
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΦΩΤΕΙΝΗ              ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)          ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
17036814 ΚΟΛΟΒΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΝΙΚΟΛΕΤΑ            ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)       ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
17036832 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ           
ΗΛΙΑΣ   ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ         ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ  ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
17036794 ΛΙΛΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ      
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ         ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ - ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)     ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17036815 ΛΙΛΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               ΓΕΩΡΓΙΑ               ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)                ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
17036816 ΛΥΤΡΙΒΗ
ΜΑΡΙΑ  
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ         ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)              ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17036795 ΛΩΝΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ       
ΟΘΩΝΑΣ             ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ         ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)              ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17036817 ΜΑΝΤΙΚΟΥ
ΣΟΦΙΑ  
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               ΜΑΡΙΑ   ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)  ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17036796 ΜΑΥΡΙΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ          
ΠΑΥΛΟΣ               ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ        ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)           ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
16036563 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗ
ΙΩΑΝΝΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ       ΚΑΜΙΛ ΛΟΥΙΖ ΠΩΛΕΤ      ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ           ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
17036798 ΜΠΑΡΛΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ        
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ       ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)               ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
16036584 ΜΠΑΡΛΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  
ΦΩΤΙΟΣ                ΓΕΩΡΓΙΑ                ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)                ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.
17036818 ΜΠΑΡΛΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ      ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ        ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)       ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
17036819 ΜΠΟΝΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ        
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               ΕΛΕΝΗ  ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ  ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)            ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.
17036820 ΜΠΟΥΖΙΟΥ
ΦΑΙΔΡΑ               
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΜΑΡΙΑ  ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ  ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)  ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.
17036799 ΠΑΙΝΕΣΗΣ
ΗΛΙΑΣ   
ΣΩΤΗΡΙΟΣ           ΜΑΡΙΑ   ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)     ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17036801 ΠΟΡΦΥΡΗ
ΓΕΩΡΓΙΑ               
ΑΝΤΩΝΙΟΣ          ΑΓΓΕΛΙΚΗ              ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)                ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
17036802 ΠΡΟΒΑΤΑΡΗ
ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ       
ΜΙΧΑΗΛ               ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ            ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)                ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
17036821 ΡΟΥΝΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  
ΘΕΟΔΩΡΟΣ        ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ        ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)          ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17036834 ΡΟΥΣΣΗ
ΑΘΗΝΑ                
ΙΩΑΝΝΗΣ            ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ        ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)             ΟΠΑ
17036822 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ           
ΜΑΤΘΑΙΟΣ          ΜΑΡΙΑ   ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)  ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
17036823 ΣΚΑΝΤΖΟΥ
ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ      
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   ΕΛΕΝΗ   ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ)     ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
17036803 ΣΟΥΡΣΟΥ
ΘΩΜΑΗ               
ΗΛΙΑΣ   ΝΙΚΟΛΕΤΑ            ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)              ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17036835 ΣΟΥΡΣΟΥ
ΜΑΡΙΑΤΙΝΑ        
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΑΣΠΑΣΙΑ               ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)        ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17036824 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΑΝΕΛΛΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ               
ΠΕΤΡΟΣ                ΕΛΕΝΗ   ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ     ΑΣΠΑΙΤΕ
17036825 ΤΕΤΩΡΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ           
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ        ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)          ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
17036826 ΤΕΤΩΡΟΥ
ΘΩΜΑΗ               
ΙΩΑΝΝΗΣ            ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ    ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ) - ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ    ΣΜΥΑ
16024046 ΤΟΥΡΤΟΥΛΛΗ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ  
ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΑ           ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)                ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
17036804 ΤΥΡΟΒΟΛΑ
ΙΩΑΝΝΑ               
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΒΑΣΙΛΙΚΗ              ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)  ΕΚΠΑ
17036805 ΧΑΣΑΠΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ           
ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΕΛΕΝΗ   ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)       ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
17036827 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ          
ΜΗΝΑΣ                ΑΝΝΑ    ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)         ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

 

ΕΠΑΛ ΑΣΤΡΟΥΣ

17109755 ΚΑΤΣΙ    ΦΙΛΙΠΟΣ               ΑΡΚΙΛΕ ΖΑΝΕΤΑ                 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)            ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17109756 ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ    ΑΝΤΩΝΙΟΣ           ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ        ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)       ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
17109765 ΚΟΥΡΟΓΙΩΡΓΑ   ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΕΛΕΝΗ   ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ      ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
17109757 ΚΡΕΜΥΔΑΣ         ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ       ΘΕΟΔΩΡΟΣ        ΧΡΥΣΗ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)                ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
17109767 ΛΑΛΑΔΑΚΗ        ΕΛΙΣΑΒΕΤ              ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΓΕΩΡΓΙΑ                ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ      ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
17109768 ΛΑΜΠΡΟΥ          ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ         ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   ΜΑΡΙΑ   ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)          ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
17109770 ΜΠΑΡΛΑ
ΓΕΩΡΓΙΑ - ΣΕΜΙΡΑΜΙΣ    
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΧΡΙΣΤΙΝΑ              ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)        ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17109772 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ           ΕΛΕΝΗ - ΜΑΡΙΑ                 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ         ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ                ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
17109773 ΠΑΠΑΛΟΣ           ΤΡΥΦΩΝΑΣ          ΙΩΑΝΝΗΣ            ΣΟΦΙΑ  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ            ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
17109774 ΠΕΤΡΗ   ΕΥΓΕΝΙΑ                ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΙΩΑΝΝΑ                ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ           ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
17109775 ΠΕΤΡΙΔΗ              ΑΓΓΕΛΙΚΗ              ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ         ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ        ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
17109760 ΣΚΑΡΠΕΛΟΣ
ΗΛΙΑΣ   
ΛΑΜΠΡΟΣ          ΟΥΡΑΝΙΑ              ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17109777 ΣΚΑΡΠΕΛΟΥ       ΕΥΘΥΜΙΑ              ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ      ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)                 ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17109778 ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ       ΜΙΧΑΗΛ                ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΠΟΛΥΞΕΝΗ          ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)                 ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17109761 ΤΣΕΛΑ   ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ         ΕΡΝΕΣΤ ΜΑΡΙΕ   ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)  ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
17109779 ΧΟΝΔΡΟΛΕΟΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ             ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΜΑΡΟΥΛΑ           ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)    ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

 


Share/Bookmark

Συγγραφέας

Επιμέλεια από Korakovouni WebRadio

Επικοινωνήστε με το KWR μέσω ηλεκτρονικού μηνύματος (e-mail) στη διεύθυνση korakovouniwr@gmail.com . Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε τον ιστότοπό μας για την ενημέρωσή σας.

0 σχόλια:

Παρακαλούμε να είστε ευγενικοί και να σέβεστε τους συνομιλητές σας. Αποφύγετε τις ύβρεις και τους χαρακτηρισμούς. Προστατέψτε τα προσωπικά σας δεδομένα. Αν κρίνετε ότι το περιεχόμενο της ιστοσελίδας είναι παράνομο ή προσβάλει οποιοδήποτε δικαίωμα σας, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας (e-mail: korakovouniwr@gmail.com) . Θα απαντήσουμε στο αίτημα σας το συντομότερο δυνατόν.