Header pic

Pic

Ήττα & αποκλεισμός για το Κορακοβούνι από τον Πανθυρεατικό (φωτο)

Την ήττα και το αποκλεισμό γνώρισε η ομάδα του Κορακοβουνίου από την ομάδα του Πανθυρεατικού το απόγευμα της Κυριακής στο δημοτικό γήπεδο Άστρους.

Η ομάδα του Άστρους προηγήθηκε στο 11ο λεπτό με τον Κατσίρη με την ομάδα του Κορακοβουνίου να χάνει μεγάλη ευκαιρία στο 14ο λεπτό με τον Ανδρέα Κουλεντιανό και στο 38ο λεπτό η ομάδα του Άστρους έκανε το 2-0 με τον Αγγελόπουλο.

Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα του Κορακοβουνίου παρουσιάστηκε καλύτερη, έχασε αρκετές ευκαιρίες για ένα γκολ και έτσι η ομάδα Άστρους πήρε την πρόκριση στα ημιτελικά του κυπέλλου