Header pic

Pic

Ισοπαλία για το Κορακοβούνι με αντίπαλο τον Α.Ο.Τεγέας

Ισόπαλο έληξε το ματς μεταξύ της ομάδας του Α.Ε.Ε.Σ.Κορακοβουνίου και της ομάδας του Α.Ο.Τεγέας.

Σε ένα όμορφο παιχνίδι με αρκετές φάσεις, η ομάδα της Τεγέας προηγήθηκε στο 6ο λεπτό του αγώνα με τον Μπέλτσο με κοντινή κεφαλιά. Το Κορακοβούνι προσπάθησε για την ισοφάριση, παίζοντας παθιασμένα και δημιουργώντας φάσεις και κατάφερε να ισοφαρίσει στο 70ο λεπτό με τον Σιδηρόπουλο Αλέξη. γκολ που έφερε τις διαμαρτυρίες της ομάδας της Τεγέας με μικρής έκτασης επεισόδια και προκάλεσαν την ολιγόλεπτη διακοπή του παιχνιδιού. Από εκεί και πέρα και παρά την προσπάθεια της ομάδας του Κορακοβουνίου να κάνει την ολική ανατροπή ο αγώνας έληξε 1-1.

Σε επόμενη ανάρτηση θα ακολουθήσει το βίντεο με τα γκολ και τις φάσεις του παιχνιδιού.