Header pic

Pic

Κορακοβούνι - Νικηταράς (ζωντανά η ροή του αγώνα)

Λεπτό προς λεπτό η εξέλιξη του παιχνιδιού Κορακοβούνι - Νικηταράς, παιχνίδι μπαράζ για την άνοδο στην Ά κατηγορία της Αρκαδίας.

Περιγραφή Αγώνα

16.00 • Έναρξη Αγώνα
16.09 • Γκολ από τον Ανδρέα Μπακάλη και το Κορακοβούνι προηγείται με 1 - 0 (10')
16.45 • Λήξη πρώτου ημιχρόνου

Με παιχνίδι κέντρου κύλησε το πρώτο ημίχρονο και με λίγες ευκαιρίες από την κάθε ομάδα.

17.00 • Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου
17.13 • Δοκάρι για την ομάδα των Δολιανών. Η ομάδα του Κορακοβουνίου παίζει με αντεπιθέσεις. (59')
17.35 • Μεγάλη ευκαιρία για το Κορακοβούνι. Διπλή επέμβαση από τον τερματοφύλακα των Δολιανών που έδιωξε την μπάλα σε κόρνερ. (80')