Header pic

Pic

Ήττα για την ομάδα του Κορακοβουνίου στην Μεγαλόπολη

Την ήττα γνώρισε η ομάδα του Κορακοβουνίου στην Μεγαλόπολη από τον τοπικό Πανιώνιο. Η ομάδα του Κορακοβουνίου καλύτερη στο Α' ημίχρονο προηγήθηκε με γκολ του Αραχωβίτη στο 40' και...

...έχασε μεγάλη ευκαιρία με τον Ρουμπή να κάνει δύο τα τέρματα όταν σε τετ-α-τετ ο έμπειρος παίχτης της ομάδα αστόχησε.

Στην επανάληψη η γηπεδούχοι ανέβασαν απόδοση και κατάφεραν και γύρισαν το ματς σε 3-1 κάτι που αφήνει στεναχωρημένους την ομάδα του Κορακοβουνίου καθώς μπορούσε να διεκδικήσει και την ισοπαλία.

Επόμενος αγώνα το Σάββατο 12-12-2015 στον Άγιο Ανδρέα με την ομάδα του Βρασιάτη.