Header pic

Pic

Βαθμούς και εντυπώσεις μοιράστηκαν το Κορακοβούνι με την Τεγέα (φωτο)

Βαθμούς και εντυπώσεις μοιράστηκαν το Κορακοβούνι με τον Α.Ο Τεγέας στον αγώνα που έγινε το απόγευμα της Κυριακής 4-2-2018 στο δημοτικό γήπεδο Αγίου Ανδρέα.

Η Τεγέα προηγήθηκε με 0-1 αλλά το Κορακοβούνι αντέδρασε και ισοφάρισε με τον Ανδρέα Κουλεντιανό, στην συνέχεια του πρώτου ημιχρόνου η ομάδα της Τεγέας προηγήθηκε ξανά με 1-2 μετά από πέναλτι που υπέδειξε ο διαιτητής του αγώνα.

Στον δεύτερο ημίχρονο και παρόλο που το Κορακοβούνι έπαιζε με 10 παίχτες λόγω της αποβολής του Βαγγέλη Αδάμη πίεσε έκανε φάσεις και κατάφερε να ισοφαρίσει σε 2-2 στο  82ο λεπτό και πάλι με τον Ανδρέα Κουλεντιανό.