Header pic

Pic

Ισοπαλία για το Κορακοβούνι με το Κορύθιο. (Βίντεο)

Ισόπαλο αναδείχθηκε το ματς ανάμεσα στην ομάδα του Κορακοβούνι με την ομάδα του Κορύθιου με σκορ 1-1.

Η ομάδα του Κορακοβουνίου βρέθηκε πίσω στο σκορ στο 11' λεπτό ύστερα από αδράνεια της άμυνας και στην συνέχεια προσπάθησε θα φτάσει στην ισοφάριση πριν από το ημίχρονο αλλά τα 2 δοκάρια που είχε δεν το επέτρεψαν. Στην επανάληψη πίεσε ανέβηκε ψηλά και στο 72' ισοφάρισε με πλασέ του Λάμπρου Ανδρέα μέσα από την περιοχή, ο οποίος αφιέρωσε το γκολ στον πρόεδρο της ομάδας Θεοδωρή Λυτρίβη που βρίσκεται στον Καναδά και στον Κουρμπέλη Θανάση παίχτη της ομάδας όπου βρίσκεται στην Γερμανία. Γενικά ήταν ένας ωραίος αγώνας με τις δύο ομάδες να διεκδικούν την νίκη μέχρι το τελευταίο λεπτό.

Δείτε παρακάτω το βίντεο του αγώνα με τα γκολ τις φάσεις και τις δηλώσεις των πρωταγωνιστών